SSS

Frequently Asked Questions

Bar ve birahanelerde bulunan eşyalarınızı, sandalye ve masa takımlarını, koltuk oturma grupları ve soğutucu gibi diğer eşyalarınızın alımı.
İkinci el cafe ve pastane ekipmanları, pasta dolapları, soğutucular, derin dondurucular, meşrubat içecek dolaplarının alım ve satımını yapıyoruz.
Endüstriyel mutfak kategorisine giren tüm ikinci el ve sıfır durumunda olan ürünlerinizin ve ekipmanlarınızın satışında sizlerin yanındayız.
Kuruyemiş dükkanınızda bulunan kahve makineleri, çekirdek leblebi ısıtıcıları, çerez dolapları, sıcak soğuk dolaplarınızı anında alıyoruz.
Lokantalarınızda bulunan benmari, soğuk dolapları, içecek dolapları, et dolapları ve diğer tüm malzemelerinizi adresinizden nakit olarak satın alıyoruz.
Market dolaplarınızı, market farlarınızı, soğuk ve sıcak saklama dolaplarınızı,kasap dolaplarını ve diğer eşyalarınızı peşin ödeme ile alıyoruz.
İkinci el ve spot durumundaki masa ve sandalye gruplarınızı da bize rahatlıkla satabilirsiniz. İstediğiniz mevkiden gelip alım yapıyoruz.
Kullanılmış ve sıfır restorant lokanta ekipmanları, masa sandalyeleri ve diğer tüm malzemelerinizi satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.